Nasıl Çalışır

dev.sanalisci.com

Alıcı ve satıcıları buluşturan freelancer dijital bir çalışma platformundur. Site üzerinde onlarca farklı kategori ve binlerce hizmet ilanı mevcuttur ve her geçen gün bu sayı hızla artmaktadır. Her hizmet ilanı, hizmet verenin belirlediği fiyat, kural ve koşulları içermektedir. İşveren bir hizmeti satın almadan önce, yapılacak proje için satıcı ile iletişime geçmelidir. Bir hizmet satın alındığında bu hizmet bedeli direk olarak satıcıya aktarılmaz. Ödeme korumalı hesapta bekletilir.

Sipariş sonrası, projenin başlaması için hizmet verenin bu siparişi kabul etmesi beklenir. Proje kabul edildiğinde proje için gerekli tüm bilgi ve belgeler işveren tarafından hizmet verene gönderilir ve ardından proje başlamış olur.

Projenin açıklamada belirtilen süre içersinde teslim edilmesi gerekir. Zamanında teslim edilmeyen projeler sistem tarafında iptal edilir ve hizmet bedeli alıcıya iade edilir.

Alıcı

Alıcı ve satıcıları buluşturan freelancer çalışma platformu üzerinde binlerce hizmet verene ulaşmanız oldukça kolaydır. Satıcılar'dan ürünleri ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiler alıp, anlaşmaya vardığınız bir uzman ile projenize başlayabilirsiniz.

Satıcı

Yeteneğinize en uygun hizmet ilanını oluşturun yada satış için bir ürün listeleyin. Mümkün olduğunca açıklayıcı olun, müşterileriniz sizden neyi satın alacağını kolayca anlasınlar.

Freelancer'lar için Gold Üyelik

Site üzerinde bir adet hizmet ilan girişi ücretsizdir. Eğer canlı chat kullanmak ve sms bildirim özelliklerini aktif hale getirmek isterseniz, Gold üyelik paketlerinden birini satın alabilirsiniz. Gold üyelik sonrası 1 adet hizmet ilanını anasayfa vitrinine ücretsiz olarak taşıyabilirsiniz.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php-fpm71/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20160303/imagick.so' - libMagickWand-6.Q16.so.6: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: