Ödeme & Komisyon

Hizmet Verenler:

Hizmet verenler tarafından satışa sunulmuş ve başarılı şekilde teslim edilmiş tüm ürün ve hizmetlerden %17 site komisyonu alınır. Uzman kazançları anlaşmalı olduğumuz finans kuruluşu gereği her hafta çarşamba günü hesabınıza tanımladığınız iban numarasına gönderilir. 

İşverenler:

Bir hizmet yada ürün başarılı şekilde teslim edilene kadar ödenen ücret sanal işci'nin korumalı hesabında tutulur. Teslim alınan hizmet yada üründen memnun kaldıysanız ücretin satıcıya aktarılması için hesabınızda beliren ONAYLA butonuna tıklayarak, ödemenin satıcıya aktarılmasını sağlarsınız.  Bu onay işleminin ardından korumalı hesapta bekletilen ücret satıcı hesabına aktarılır.

Onay: Teslim edilen proje yada ürüne en geç 7 iş günü içersinde onay vermesi gerekir.  Hiç bir onay vermemesi durumunda, bu işlem sistem tarafından otomatik olarak onaylanır ve ücretin satıcı hesabına aktarılması sağlanır.

 

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php-fpm71/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20160303/imagick.so' - libMagickWand-6.Q16.so.6: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: