Ödemeler & İade

İşveren İçin:

Hizmet bedeli siz projenizi başarılı şekilde teslim alana kadar korumalı hesapta bekletilir. Teslim edilen hizmetten memnun kaldıysanız hesabınızda beliren ONAYLA butonuna tıklarsınız. Bu işlemin ardından bekleyen ödeme uzman hesabına aktarılır. 

Bir hizmet satın alındığında, tüm gereksinimler hesapta beliren mesaj panosundan uzmanlara göndermelidir. Bu işlem projenin uzman tarafından kabul edilmesi ve başlatılması için zorunludur. Eğer gereksinimler gönderilmiş ve proje kabul edilmemiş ise proje sistem tarafından iptal edilir ve ödenen ücret alıcıya teslim edilir.

Uzmanlar İçin:

Başarılı şekilde teslim edilen projelerden %17 site komisyonu kesilir. Kazançları anlaşmalı olduğumuz finans kuruluşu gereği her hafta çarşamba günü hesabınıza tanımladığınız iban numarasına gönderilir.

Ödemeler & İade

İade işlemleri online olarak gerçekleşmektedir. İade işlemleri, kredi kartları ile yapılan ödemelerde 1-3 iş günü içerisinde, debit (bankamatik) kartlar ile yapılan ödemelerde ise 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına yansımaktadır.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php-fpm71/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20160303/imagick.so' - libMagickWand-6.Q16.so.6: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: