Grafik Tasarımda Son Nokta

Yorumlar · 56 Görüntülemeler

Grafik tasarım; dilediğiniz mesajı iletmek veya düşüncelerinizi görselleştirerek daha akılda kalınır olmasını sağlamak için iki yâda üç boyutlu olarak yaratılan görsel ve etkileyici bir sunumdur. Grafik tasarım kendi içinde birçok başlığa ayrılır.

Grafik Tasarım
Grafik tasarım; dilediğiniz mesajı iletmek veya düşüncelerinizi görselleştirerek daha akılda kalınır olmasını sağlamak için iki yâda üç boyutlu olarak yaratılan görsel ve etkileyici bir sunumdur. Grafik tasarım kendi içinde birçok başlığa ayrılır.
www.sanalisci.com sizlere grafik ve tasarım hizmetleri ana başlığı ile web tasarım, logo tasarım, afiş tasarım, banner tasarım, kartvizit tasarım, broşür ve poster tasarımı gibi birçok hizmeti uygun fiyatlar ile sunar.
Logo Tasarım
Renklere ve şekillere anlam katarak firmanıza özel tasarım logolar yaptırmanız size ayrıcalık kazandırırken firmanızı bir adım daha ileriye taşır. Birçok kurumsal firma adına tasarlanmış logoları ile tüm dünyaya kendini tanıtmış ve logoları milyonlarca insanın zihninde yer edinmiştir.
Sizde firmanızı kurumsal bir hale getirmek isterseniz ilk yapacağınız işlerin başında firmanıza hâs bir logo tasarlatmalısınız. Logo tasarımınıza mümkün oldukça önem vermenizi öneririz. Çünkü logonuz firmanızın kuruluşundan itibaren tüm hizmet süreniz boyunca size isminiz ile birlikte eşlik edecektir. Firmanızın sembolü logolarınızı, sizi temsil eden renklerle ve hafızalarda yer edebilecek görseller ile tasarlatmalısınız.
Afiş ve Banner Tasarım
Yaptığınız işi milyonlara duyurmak müşteri kapasitenizi ve iş gücünüzü artırır. Milyonlarca kişinin hafızasında yer edinmek ve kendinizi ifade edebilmek içinse mutlaka reklama ihtiyacınız olacaktır.
Avrupa’da 17. Yüzyıldan bu yana kullanılan afiş, görseller ve yazılar ile hazırlanan en etkili tanıtım araçlarından biridir. İstediğiniz herhangi bir şeyi duyurmak ve tanıtmak için hazırlanan afişler isteğe göre karton, kâğıt, pvc, branda veya kumaşa basılabilir. Profesyonel bir şekilde hazırlanmış afiş etkileyici bir tanıtım aracıdır.
Banner, web sayfanızda kullanabileceğiniz tanıtım ve reklam aracıdır. Doğru şekilde tasarlanmış bir banner web sayfanızı zenginleştirir. Sanal dünyada kullanılan ve afiş olarak da bilinen bannerlar web sayfanızda en çok dikkat çekecek görsellerdir.
Sitemizde afiş ve banner tasarımı yapan binlerce uzman sizden gelecek talepleri beklemektedir. Resimler ile yazıları kullanarak size özel görseller hazırlayan uzmanlarımız, ifade etmek istediğiniz her şeyi görsel bir şölene çevirerek milyonlara duyurmanıza yardımcı olur.
Kartvizit Tasarım
Her sektörün en önemli ihtiyaçlarından biri de tanıtıcı kartvizitlerdir. Çünkü kartvizit; isim, unvan, mail, telefon, adres, firma ismi ve logosu gibi çeşitli bilgilerin bulunduğu hatırlatıcı ve tanıtıcı bir kurumsal kimliktir.  Firmanızın ve sizin imajını güçlendiren kartvizitler, çeşitli içerikler ile tasarlanabilir. Genellikle kullanılacak kişinin talebine göre tasarlanan kartvizitler kurumun ve kişinin ayrılmaz bir parçasıdır. 
Sitemizde, binlerce uzman kendinize ve firmanıza özel kartvizitlerinizi tasarlamak için sizlerden gelen hizmet talebini bekliyor. Uygun fiyatlara yaptırabileceğiniz kendinize özel kartvizit tasarımı, sizin akılda kalmanıza yardımcı olacaktır. 
Broşür ve Poster Tasarımı
Broşür; yaptığınız iş veya etkinlik gibi aktiviteleri tanıtan, bilgilendirici ve açıklayıcı bir reklam aracıdır. Resim, şema, grafik, slogan ile firmanızın adres ve kroki gibi kurumsal bilgilerini paylaşabileceğiniz broşürlerle işinizi düşük bütçe ile milyonlarca kişinin hafızasında yer edinmesini sağlayabilirsiniz.
Posterlerde; broşürler gibi aynı amaç ile hazırlanan etkili bir tanıtım aracıdır. Bir etkinliği, yeni bir ürünü veya yeni bir hizmeti milyonlarca kişiye tanıtmak için kalabalık ortamlara asılır. Broşüre göre ebatları daha büyük olan posterler ilgi çekici ve merak uyandırıcı sloganlar ile tasarlanarak dikkatleri üzerinde toplar.
Sitemizdeki profesyonel uzmanlar, öncelikle yapmak istediğiniz tanıtımın detaylarını sizden öğrenerek bu doğrultuda işinize özel broşür ve poster tasarlarlar. Uzmanlarımızdan destek alarak en uygun fiyatlara yaptığınız işi veya düzenlediğiniz etkinlikleri broşürlerle yâda posterle milyonlarca kişiye duyurabilirsiniz.

 

Yorumlar