Satin Alma Rehberi

Sanal İşci’de yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulan ve satışa sunulan hizmetlerdir.

1. Aradığın hizmeti ve uzmanı bul

Profili kontrol et, fiyatları karşılaştır ve işin teslimat süresine dikkat et. Soru sormak istersen uzman ile iletişime geç.

2. Gereksinimlerini belirt

Mümkün olduğunca açıklayıcı ol, işinin istediğin iş ile uyumlu olmasını istiyorsan isteklerini detaylı bir şekilde uzmana ilet.

3.Belgeleri gönder

Yaptıracağın işi mutlaka belgelendir. Projen için ne istediğini detaylı şekilde belgeye dök ve uzman ile paylaş.

4.Hizmeti al & ödemeyi onayla

Sanal İşçi üzerinde yapılan proje ödemeleri, işveren projeyi teslim alana kadar güvenli hesapta bekletilir. Proje başarılı şekilde teslim edildiğinde, işveren proje ödemesi için hesabından onay verilir. Ödeme onayı sonrası ücret satıcıya aktarılır.

Tanımlar

Alıcı Üye: Uzman üyelerden içeriğini kendi belirlediği projeleri için teklif almak, satışa sunulan hizmetlerden satın almak ve sitenin üyelere sunduğu olanaklardan faydalanmak için siteye üye olan özel ve tüzel kişileri ifade eder.

Uzman üye: Alıcı üyelerin ihtiyaç duyduğu ve site üzerinde ilan ettiği projelere teklif vermek, hizmet paketleri oluşturmak ve site üzerinden satışa sunmak.  Sitenin üyelere sunduğu olanaklardan faydalanmak için siteye üye olan özel ve tüzel kişileri ifade eder.

Hizmet İlanları: Uzman üyelerin satışa sunduğu hizmetleri ifade eder (web tasarım, çeviri, yazılım, makale, video, seslendirme, seo, reklam, pazarlama, online ders… vb.)

Proje: Alıcı üyelerin sitede teklife sunduğu ve yaptırmak istedikleri işlerin tamamını ifade eder. (web tasarım, script, çeviri, yazılım, makale, video, seslendirme, e-ticaret sitesi, reklam, pazarlama, online ders… vb.)

Havuz Hesabı: Tüm kullanıcıların güvenliğini sağlamak amacıyla, alıcı üyelerin talep ettiği hizmet gerçekleşene kadar, satın alınan hizmet bedelinin korunacağı Sanal İşçi’ye ait hesabı ifade eder.

İade: Alıcılar tarafından satın alınan hizmet, satıcının hiç bir şekilde işe başlamaması durumunda satış iptal edilir. İptal edilen siparişin iade ödemeleri 7 iş günü içersinde yapılmaktadır. Ücretin hesabınıza geri yansıması, yapılan ödeme yöntemine ve bankanıza göre değişmektedir. Sana İşci havuz hesabına ödemenizi Havale/EFT yoluyla yaptıysanız, aynı hesap bilgilerini hesabınıza tanımlamlısınız. (Profil> Profil Düzenle> Ödemeler> Yeni Banka Hesabı Ekle). Not: Kredi kartıyla ödemenizi yaptıysanız, iade ödemesi aynı kredi kartınıza yapılacaktır.

Daha fazla bilgi için: 0850 305 13 9

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php-fpm71/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20160303/imagick.so' - libMagickWand-6.Q16.so.6: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: