SSS

İşveren Üyeler

Sanalisci Nasıl Çalışır?

dev.sanalisci.com alıcı ve satıcıları buluşturan freelance hizmet platformdur. Site üzerinde yaklaşık 7860 üye bulunur ve 1755 hizmet ilanı uzmanlar tarafından satışa sunulmuştur. Siteye uzman (freelancer) olarak kayıt olan üyeler site üzerinden hizmetlerini satışa sunabilir. Siteye alıcı olarak kayıt olan üyeler ise projeleri için en uygun hizmeti satın alabilirler. Alıcılar, sadece hesapları kendileri tarafından onaylanmış uzmanlara mesaj gönderebilir ve hizmetlerini satın alabilirler. Hesap onayı olmayan uzmanların hizmet satışları aktif değildir ve bu hizmetler satın alınamaz. Bu hizmetlerin satın alınabilmesi için, uzmanla iletişim kurulmalıdır. Uzman üyenin hesabını onaylaması ardından, bu hizmetler satışa açık olacaktır. . Proje sahipleri, projelerini site üzerinden yaptırmaya ve güvenli ödeme sistemini kullanmaya özen göstermelidir Güvenli ödeme sistemi sayesinde ödemeler, bir hizmet başarılı şekilde teslim edilene kadar site havuz hesabında bekletilir. Proje başarılı şekilde teslim edildiğinde, Proje sahibi teslim edilen hizmet için hesabında beliren onayla butonuna tıklayarak projeyi kabul eder. Eğer gerek duyuluyorsa ve hizmet verenin şart ve koşullarında revize hakkı tanınmışsa, proje sahibi, projesi için tekrar revize talebinde bulunabilir. Dikkat: Revize detayları için uzmanların satışa sunduğu hizmetler referans alınır. Bazı uzman üyeler revize hizmeti sunmamaktadır. Alıcılar, başarılı şekilde teslim edilen hizmetlere 7 iş günü içinde onay vermeli ve varsa hizmet koşullarına göre, proje için revize talebinde bulunmalıdır. Bu süre içinde her hangi işlem yapmayan işverenlerin projeleri, sistem tarafından otomatik olarak onaylanır ve para uzmana aktarılır. Yine aynı şekilde, işveren tarafından satın alınan projeler uzman tarafından proje başlangıcı için onaylanmalıdır. 7 gün içinde onaylanmayan projeler, sistem tarafından iptal edilir ve ücret alıcıya geri ödenir.

Güvenli Ödeme Sistemi Nedir?

En çok merak edilen konuların başında gelen güvenli ödeme sistemi, siz projenizi teslim alana kadar yapılan ödemelerin havuz hesabında bekletilmesidir. Güvenliğiniz için projelerinizi dev.sanalisci.com üzerinden yaptırmaya özen gösterin. Site dışında yapılan hiç bir işlemden dev.sanalisci.com sorumlu tutulamaz.

Proje Nasıl Yaptırılır ?

İşveren, projeyi satın aldıktan sonra>>Hesabında, gereksinimleri gönder ibaresi belirir>> Proje için gerekli olan her şeyi uzmana gönderir>>Uzman belirtilen süre zarfında projeye başlar ve projeyi tamamlar>>hesabından projeyi teslim et butonuna tıkar>>Projeyi teslim eder>>Ardından işveren hesabında, proje teslim edildi olarak gözükür>>İşveren projeyi ya kabul eder yada proje içi revize talebinde bulunur>>İşveren revize talebinde bulunur>>Uzman projeyi revize eder ve tekrar teslim eder>>İşveren projeyi kabul eder ve onaylar>>Havuz hesabında bekletilen ücret site komisyonu düşülerek uzman hesabına aktarılır>>İşveren, uzman için geribildirimde bulunur>>Uzman,İşveren için geribildirimde bulunur.

Nasıl Hizmet Satın Alınır

Site üzerinde binlerce hizmet ilanı mevcuttur. Projenize en uygun hizmet ilanını bulduktan sonra, uzman üye ile iletişime geçebilirsiniz. Hesabınızdan gönderdiğiniz mesajlar uzman üyelere sms bildirimi olarak aktarılır. Uzman üye size geri dönüş sağladığında, proje detaylarınızı uzmanla paylaşabilirsiniz. Eğer her şey sizin istediğiniz gibiyse, anlaşmaya varır ve bu hizmeti satın alırsınız.

İade Ödemeleri

Satın alınan hizmet, Uzmanın hiç bir şekilde projeye başlamaması durumunda iptal edilir. İptal edilen siparişlerin iadeleri 7 iş günü içersinde yapılır. Ücretin hesabınıza geri yansıması, yapılan ödeme yöntemine ve bankanıza göre değişiklik gösterir. Kredi kartıyla ödemenizi yaptıysanız, iade ödemesi aynı kredi kartınıza yapılır. Ödemenizi Havale/EFT yoluyla yaptıysanız, hesabınıza aynı hesaba ait iban bilgilerini tanımlamlısınız. (Profil> Profil Düzenle> Ödemeler> Yeni Banka Hesabı Ekle). Daha fazla bilgi için: 0850 305 13 90

Uzman Üyeler

Uzman Üyelik Paketi Nasıl Satın Alınır?

Uzman üyelik paketi için >> Ayarlar>>Hesap Bilgileri menüsüne girin. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurun. Ardından Satıcı Ol sekmesine tıklayın ve formu doldup onaylayın. Bu işlemin ardından istediğiniz üyelik paketini satın alabilirsiniz.

Uzman Üyeler Kaç Hizmet İlanı Verebilirler

Uzman üyelik paketine geçen üyeler 1 yılda en fazla 10 hizmet ilanı verebilirler.

Uzman Üyelik Paketi Hakkında

- Uzman Üyelik Hizmeti’ni satın alan Üye (“Uzman Üye”) Üye genel yükümlülüklerin tamamına da uymak zorunda olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. - Uzman Üye sadece Uzman Üyelik Hizmeti kapsamında kendisine izin verilen işlemleri yerine getirebilir, dev.sanalisci.com’a ait sunuculara, dev.sanalisci.com’a ait özel bilgilere veya üçüncü kişilere ait bilgilere, dev.sanalisci.com’dan kaynaklanan teknik bir hata halinde dahi, erişim sağlama hakkı yoktur, aksi halde dev.sanalisci.com tüm dava ve sair talep hakları saklı olmakla birlikte, Uzman Üyelik Hizmeti sunumuna, bedel iade edilmeksizin, son verecektir. - Kişisel verilerin, Kredi kartı ve/veya GSM, numarası bilgilerinin, dev.sanalisci.com’un kusuru olmaksızın üçüncü kişilerin eline geçmesi durumundan ve bu sebeple meydana gelecek zararlardan dev.sanalisci.com sorumlu olmaz. Uzman Üye, söz konusu durumu bildiğini ve dev.sanalisci.com’un herhangi bir sorumluluğunun olmayacağını kabul ve beyan eder. - Uzman Üye, Uzman Üyelik ücreti tahsil edilirken kendisi tarafından sağlanan bilgilerin doğru olduğunu; kendisi tarafından sağlanan bilgilerin hatalı, yanlış veya eksik olmasından dolayı bankalar nezdinde doğacak anlaşmazlıklardan dev.sanalisci.com'un herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını kabul ve beyan eder. -Sanalisci.com'da uzmanlar  Uzman üyelik satın alındığında, sisteme girilen bilgilere göre fatura kesmektedir. - Uzman üyelik iptal için info@dev.sanalisci.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. 7 gün içersinde iptal edilen üyeliklerin bedeli, ödeme yaptığınız karta 1 hafta içersinde iade edilir. İptal işleminin e-posta yada telefon yoluyla en erken 7 iş günü içersinde bize bildirmelisiniz.

Hizmet İlanı Nasıl Verilir

Sadece Gold üyeler hizmet ilanı verebilir. Sağ üst menüde bulunan >>İlanlar >>İlan Ver sekmesine tıklayın ve ilk hizmet ilanınızı oluşturun. Hizmet ilanı girişi yaparken lütfen açıklayıcı olun ve varsa daha önce yaptığınız hizmetlerle ilgili resim ve videonuzu eklemeyi unutmayın.

Hizmet İlanım Nezaman Onaylanır

Sisteme girilen hizmet ilanları, ilan içeriğinde her hangi bir sorun yoksa aynı gün onaylanır.

İlk Satşımı Ne Zaman Yaparım?

dev.sanalisci.com hiç bir uzman üyeye ne kadar satış yapacağı garantisini vermez.

Kazançlar & Ödeme

Başarılı şekilde tamamlanan projeler için ödemeler anlaşmalı olduğumuz finans kuruluşu gereği her hafta çarşamba günü yapılmaktadır. Kazançlarınız hesabınıza tanımladığınız iban numarasına gönderilir. Lütfen iban numaranızın doğruluğunu kontrol edin.

Komisyon Oranı

dev.sanalisci.com iş modeli gereği, başarılı şekilde tamamlanan ve onaylanan siparişlerde, yüzde 15 hizmet bedeli kesilmektedir. Hizmet bedeli, satıcılara aktarılan ücret üzerinden temin edilmektedir. 

Destek

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Evet! Hızlı müşteri desteği son derece önemlidir, bu yüzden karşılaşabileceğiniz sorunları çözmek için elimizden geleni herzaman yapmaya hazırız. Destek Hattı: 0850 305 13 90

 

 

 

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php-fpm71/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20160303/imagick.so' - libMagickWand-6.Q16.so.6: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: